• Podsumowanie akcji "BohaterOn w Twojej szkole"

• Z dużym opóźnieniem otrzymaliśmy dyplomy za udział w akcji upamiętniającej 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypomnijmy tylko, że w szkole przeprowadzono cykl zajęć i działań poświęconych temu wydarzeniu: wykonanie plakatów poświęonych Patronowi Szkoły, oglądanie spektakli online o Powstaniu Warszawskim, czy tworzenie pięknych kartek, które bzostały przekazane Powstańcom.

• Uwaga, ósmoklasiści!

• Uprzejmie informujemy, że zaświadczenia z wynikami uczniów po egzaminie ósmoklasisty będzie mozna odebrać 7 lipca,w sekretariacie szkoły w godzinach od 12.00 do 15.00. oraz 8 lipca w godzinach 8.00-15.00.

• Laureaci konkursu "Eko-Sztuka"

• Kolejne dobre wiadomości dotarły dziś do nas za pośrednictwem portalu Echo Ełku. Zamieszczono tam artykuł informujący o rozstrzygnięciu konkursu gminnego "Eko-Sztuka". Okazało się, że wśród laureatów znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły: Gloria z oddziału przedszkolnego i Amelia, uczennica klasy I. Gratulujemy!!!

• Laureatka konkursu "Jak nie marnować żywności?"

• Ogromną niespodziankę na zakończenie roku szkolnego sprawiła nam uczennica klasy ósmej, która zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Woszczelach. Julia jest autorką zwycięskiej prezentacji multimedialnej na temat: "Jak nie marnować żywności". Laureatka, dziś, z rąk pani dyrektor, odebrała dyplom i nagrodę. Gratulujemy!

• Żegnaj szkoło!

• Dziś, uczniowie naszej szkoły uroczyście zakończyli rok szkolny 2021 / 2022. Wyróżniający się w nauce, otrzymali nagrody książkowe, dyplomy, a ich Rodzicom wręczono listy gratulacyjne. Nie zabrakło momentów wzruszających, ale też zabawnych, a to, za sprawą części artystycznej przygotowanej przez siódmoklasistów. Dzisiaj też, po raz ostatni spotkaliśmy się z naszymi koleżankami i kolegami z klasy ósmej, którzy po wakacjach, rozpoczną naukę w innych szkołach. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, absolwenci złożyli ślubowanie. Życzymy im sukcesów na kolejnym etapie nauki.