• Mikołajki w oddziale przedszkolnym

• Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci, właśnie w tym dniu wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Dzieci z oddziału przedszkolnego również odwiedził Święty Mikołaj. Zostawił w sali drobne upominki, które wywołały uśmiech na twarzy uczniów. Oczywiście nie mogło zabraknąć, zabaw i różnorodnych ćwiczeń mikołajkowych. Nawet robot edukacyjny Photon zamienił się w Świętego Mikołaja i musiał pozbierać na planszy prezenty.

#zajeciazrobotyki

#laboratoriaprzyszlosci

• Zawodnicy Klubu Sportowego Zahartowani w Mrozach Wielkich

• Dziś, 02 grudnia. 2022 r., z wizytą w naszej szkole gościli zawodnicy Klub Sportowy Zahartowani Ełk wraz z przedstawicielem ełckiej Straży Pożarnej. Okazją do spotkania było przypomnienie naszym uczniom zasad bezpieczeństwa i zachęcenie ich do noszenia elementów odblaskowych. W tym celu wręczyli im kamizelki i opaski, które zapewnią lepszą widoczność pieszych poruszających się po zmroku. Nasi Goście opowiedzieli też o swojej pasji, jaką jest morsowanie i wędrówki po górach. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z tak ciekawymi ludźmi i poznać ich niecodzienne pasje.

• Sukces uczniów w II Gminnym Konkursie o Bezpieczeństwie z elementami Języka Angielskiego

• Ogromną niespodziankę sprawili nam dziś uczniowie reprezentujący szkołę na II Gminnym Konkursie o Bezpieczeństwie z Elementami Języka Angielskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach. Drużyna, w składzie Karolina Słonawska z klasy III, Marek Wysocki z klasy IV i Wiktoria Sulikowska z klasy V, zajęła I miejsce w tym konkursie, pokonując cztery pozostałe szkoły gminne. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Uczniowie wiedzą, jak dbać o bezpieczeństwo

• Dziś naszą szkołę odwiedził przemiły gość. Pan Andrzej Piela, bo o nim mowa, z Nadleśnictwo Ełk, Lasy Państwowe przygotował najmłodszym uczniom niespodziankę w postaci pięknych, kolorowych przypinek odblaskowych. Przy okazji, przypomniał dzieciakom, jak ważne dla ich bezpieczeństwa, szczególnie jesienią i zimą, jest noszenie odblasków, które sprawiają, że piesi są lepiej widoczni po zmroku. Prezenty ucieszyły uczniów. Na pewno bardzo się przydadzą. Dziękujemy!!!

• Konkurs "Jesienny krajobraz" rozstrzygnięty.

• W środę, 30.11.2022 roku, został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Jesienny krajobraz". Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, bo wszystkie prace były piękne, pomysłowe i starannie wykonane. Jury wyróżniło i nagrodziło następujących uczniów:

- Olivię Bialobłocką za zajęcie I miejsca,

- Natana Szymanowskiego za zajęcie II miejsca

- Amelię Zduńczyk za zajęcie III miejsca.

Wyróżnienia i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy zabawy. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy ich oraz innych uczniów do udziału w kolejnych konkursach.

• Mikołaj w Gminie Ełk

• Uwaga! Uwaga! Uwaga! Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że Święty Mikołajwyruszył w podróż i zmierza ku Mrozom Wielkim, Kałęczynom, Reglowi i Regielnicy. Wypatrujcie jego zaprzęgu 06 grudnia 2022 r. między godziną 15.30, a 17.30. Przypominam, że Święty Mikołaj nagradza tylko grzeczne dzieci, więc jest jeszcze trochę czasu, by się poprawić, bo, jak powszechnie wiadomo, tym niegrzecznym wręcza rózgi .